پرش به محتوا

پارس مهر

شرایط و نحوه گزینش CAE / CAD

این شرکت قصد دارد برای فعالیتی کاملا جدید از نوع «خدمات مهندسی توسط رایانه» در شهر شیراز از تعدادی مهندس جوان و با استعداد دعوت به همکاری نماید. شما در خلال این همکاری نرم افزارهای جدیدی را به صورت رایگان توسط ما آموزش خواهید دید. این نرم افزارها برای مدلسازی سه بعدی، مش بندی، حل محاسبات، تحلیل و قضاوت نتایج به کار گرفته می‌شوند.

به صورت خلاصه شما با مدل‌هایی کار خواهید کرد، آنها را مش بندی خواهید نمود و آنها را برای تحلیل به روش المان محدود آماده و بهینه خواهید نمود. برای تحلیل از نرم افزارهای تحلیلگر مختلفی استفاده خواهد شد که شما نیاز به یادگیری و دانستن آنها نیز خواهید داشت که طبیعتا بخشی از روند آموزشی حین کار خواهد بود. مدل‌هایی که با آنها کار خواهید کرد مربوط به بخشی از صنعت هستند که قطعا برای هر مهندس جوانی بسیار جذاب خواهد بود (توضیحات تکمیلی در مراحل بعدی به شما ارائه خواهد شد.)

لازم به ذکر است که هم نوع کار و زمینه ای که ما در آن فعالیت خواهیم کرد و هم شیوه‌ی همکاری شما با ما در ایران کمتر شناخته شده و بسیار جدید است. به همین دلیل ما برای انتخاب همکاران آینده‌مان نیز ملاک‌هایی را مد نظر قرار خواهیم داد که ممکن است بعضا برای شما تازگی داشته باشند و یا حتی نالازم و عجیب به نظر بیایند. توصیه‌ی ما به شما این است که اگر حائز شرایط اولیه‌ای که در زیر ذکر شده هستید، حتما نسبت به تکمیل و ارسال فرم درخواست همکاری اقدام بفرمایید، بدون اینکه پیش قضاوتی نسبت به خودتان و نحوه‌ی همکاری داشته باشید. چرا که ممکن است شما، بی آنکه خود از آن آگاه باشید دقیقا حائز ویژگی‌های مورد نظر ما باشید.

حداقل شرایطی که شما پیش از شروع به تکمیل فرم نیاز خواهید داشت این است که مطمئن شوید:
– حداکثر سی سال دارید
– دارای مدرک تحصیلی کارشناسی یا کارشناسی ارشد در یکی از رشته‌های زیر شاخه‌ی مکانیک (مانند طراحی جامدات، طراحی کاربردی، خودرو، هوافضا و …) یا رشته ی عمران با گرایش محاسبات (سازه) هستید. و نیز با نرم افزارهای این رشته ها برای مدلسازی و یا تحلیل تا حدودی آشنایی دارید.
– خود را فردی باهوش، با استعداد و خلاق می‌دانید.
– آمادگی و علاقه برای فراگیری و یادگیری مطالب تازه را به صورت پیوسته در خود می‌بینید.
– روحیه و شخصیت خود را برای همکاری در یک تیم با حفظ مقتضیات کارِ گروهی و روابط انسانی مناسب می‌بینید.

– توانایی کار کردن در شرایط با استرس زیاد و تحویل کار قبل از موعد مقرر را دارید.

اگر خود و یا دوستان و اطرافیان‌تان را دارای شرایط فوق می‌بینید. لطفا حتما نسبت به تکمیل و ارسال فرم و یا معرفی آن به دوستان خود اقدام فرمایید.

پیشاپیش از زمانی که در این راه صرف می‌نمایید کمال سپاس و قدردانی را از شما داریم و امیدواریم این گام شروع یک همکاری سازنده و خوب بین ما و شما باشد.